Tentų gamyba: kaip išsirinkti?

Kaip tvirtinti lauke kabinamus tentus?

Renkantis reklaminį tentą, visų pirma, svarbu įvertinti ar tentą kabinsite lauke, ar statysite vidaus patalpose. Jei nusprendėte kabinti lauke, patariama rinktis tarp standartinių tentų, rėminėse konstrukcijose montuojamų, ir perforuotų „Mesh“ tentų.

Standartiniai tentai pasižymi ryškiomis spalvomis ir aukšta spaudos raiška, tačiau juos kabinti rekomenduojama tik rėminėse konstrukcijose, ant pastatų sienų ar kitų stabilių konstrukcijų, kurioms įtakos nedaro vėjas. Tuo tarpu, spauda ant „Mesh“ tentų dėl skylėto paviršiaus yra blankesnė, tačiau šis tentas per save praleidžia net 40 proc. oro srauto, todėl jį galima montuoti net vėjuotose vietovėse, nesibaiminant, jog jis plyš.

Geriausias ir laiko patikrintas sprendimas tentų tvirtinimui būtų elastinės gumos, per metalinius montavimo žiedus. Elastinės gumos sumažina tiesiogines staigias apkrovas į perimetrą ir šiek tiek amortizuoja vėjo gūsius.

Atspausdinus tentą, jo kraštinės yra užlenkiamos ir suvirinamos, taip sutvirtinant jo konstrukciją. Tuomet vidutiniškai kas 30 centimetrų yra įkalami žiedai. Per šiuos žiedus tentas gali būti tvirtinamas tvirtinimo gumomis arba varžtais.

Kompaktiški ir mobilūs vidaus patalpų reklaminiai tentai

Tuo tarpu vidaus patalpoms rekomenduojama rinktis ypač lygaus paviršiaus, iš storesnės medžiagos pagamintus, „Roll Up“ arba „Pop Up“ tipo stendus su tentais. Tai puikus pasirinkimas produkciją pristatant parodose, ekspozicijose ar kituose renginiuose.

Tai vienas kompaktiškiausių variantų, kurį galima gabenti maišelyje ir pastatyti vos vienu rankos judesiu, yra mobilūs „Roll Up“ stendai. Visgi, jei ieškote kiek masyvesnio ir labiau akį traukiančio sprendimo, rinkitės magnetinį „Pop Up“ stendą. Dėka viduje esančio aliuminio sluoksnio, šis yra standus ir magnetinių juostų pagalba lengvai prisitvirtina prie stendo konstrukcijos.

Patalpose statomiems tentams galima rinktis iš įvairių variantų. Turint informacijos apie asmenis, kuriems gali kilti, nors ir itin retos, bet alerginės reakcijos į įprastus dažus, galima opcija: lateksiniai dažai. Šis sprendimas, nors ir brangesnis, neturi priemaišų, kurios galėtų sukelti nemalonius potyrius.